podstawy przedsiębiorczości

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: ełcki, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczanie indywidualne

Wymagania:
studia kierunkowe, podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć indywidualnych po 0,5 h tygodniowo z 4 uczniami liceum ogólnokształcącego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zss.elk.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
877326370
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKU
Przedmiot/Stanowisko: podstawy przedsiębiorczości
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • PSYCHOLOG
    Ostróda (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:psycholog, liczba godzin zajęć realizowanych na danym stanowisku - 8,5/0,38 etatu nauczyciela specjalistyWymagania:Kwalifikacje: studia magisterskie lub studia podyplomowe w zakresie psychologii oraz posiadanie przygotowania pedagog...
  • Psycholog
    Skarlin (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:ukończone studia psychologiczneZakres obowiązków:Zgodne ze stanowiskiemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spskarlin@gminanml.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:56 47 455 08
  • Psycholog
    Grabowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w szkole podstawowej oraz w oddziale przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:dyrektor@grabowo-waldyki.pl lub Szkoła Podstawowa w Grabowie-Wałdykach Grabowo 117 14-229 Rożental