Logopeda

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany logopeda do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych.

Wymagania:
Ukończenie studiów o wskazanym kierunku oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
Praca indywidualna z uczniem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@zs5.jastrzebie.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
032 47 32 552 wew. 15
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Jastrzębie-Zdrój (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Poszukiwany psycholog do pracy z dziećmi w wymiarze 9,5 godziny tygodniowo.Wymagania:Ukończenie studiów o wskazanym kierunku oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego.Zakres obowiązków:Praca i pomoc uczniom.Wymagane dokumenty apl...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Bielsko-Biała (Śląskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/25 od 01.09.2024 r. Praca w godzinach dopołudniowych lub popołudniowych w zakresie godzin 6:00- 17:00.Wymagania:Wykształcen...
  • Nauczyciel
    Katowice (Śląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel do grupy czterolatkówWymagania:wykształcenie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:mp33katowice@o2.pW razie pytań zapraszamy do kontaktu:telefon 32 255 51 33