Logopeda

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: czarnkowsko-trzcianecki, Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel-logopeda, pełny etat w PP-P (20 godzin pensum)

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie diagnozy logopedycznej oraz terapii logopedycznej. Konsultacje i porady dla rodziców i nauczycieli, innych specjalistów zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami. Udzielanie instruktażu dotyczącego pracy z dzieckiem w domu, prowadzenie zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i uczniów na terenie poradni i poza nią. Realizacja oferty poradni na terenie szkół, przedszkoli i poradni.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Termin: oferty prosimy składać w terminie najpóźniej do 31 maja 2024r. do godz. 15.00. Sposób: oferty prosimy składać osobiście w godzinach pracy poradni do sekretariatu.
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KRZYŻU WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda