Logopeda

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 w Jeleniej Górze zatrudni Logopedę. Praca z dziećmi w przedszkolu oraz objętymi pomocą psychologiczno-pedagogiczną, współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: logopeda z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci;
– Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb;
– Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej);
– Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
– Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
– Prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
– Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
– Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Konsultacje z rodzicami:
1) Indywidualne spotkania z rodzicami umożliwiające dokładną diagnozę i przygotowanie planu działań terapeutycznych,
2) Jednorazowe lub cykliczne dla rodziców/prawnych opiekunów,
3) Spotkania mające na celu przekazanie informacji o postępach w terapii.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: mp2_jgora@poczta.onet.pl lub na adres Miejskie Przedszkole nr 2, 58-500 Jelenia Góra , Piłsudskiego nr 32

e-mail: mp2_jgora@poczta.onet.pl lub. tel. 75-64-236-10
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda