Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-06
  • Miejsce: świdnicki, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami - uczeń z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera

Wymagania:
pedagogika specjalna, kwalifikacje do pracy z dzieckiem z autyzmem.

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela wspomagającego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Świdnicy
sekretariat@sp4swidnica.pl

Małgorzata Kędzierska
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŚWIDNICY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami