Logopeda

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: działdowski, Ruszkowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel logopedii

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela logopedii

Zakres obowiązków:
Korygowanie wad wymowy i usprawnianie języka, profilaktyka i likwidowanie zaburzeń komunikacji, prowadzenie ćwiczeń usprawniających aparat mowy, współpraca z rodzicami i nauczycielami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.ruszkowo@gminadzialdowo.pl

23 696 54 81
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJ W RUSZKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 7