Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: legnicki, Wągrodno, Dolnośląskie, Polska
Przyjazna Publiczna Szkoła Podstawowa, to taka, która dba o dobro i rozwój swoich uczniów, nauczycieli i rodziców. Taka szkoła tworzy warunki do kształcenia na wysokim poziomie, wspiera indywidualne talenty i pasje, promuje zdrowy styl życia i szacunek dla środowiska.
Szkoła Podstawowa im. "Inki" Danuty Siedzikówny w Wągrodnie od lipca 2023 roku rozpoczęła proces związany z modernizacją zaplecza dydaktyczno-wychowawczego.
Realizując strategię rozwoju placówki duży nacisk kładziony jest na współpracę z osobami, dla których ważne jest dobro dziecka/ucznia oraz rozwój osobisty nauczyciela. Mile widziana będzie osoba kreatywna, która lubi wychodzić w swoich działaniach poza ramy i posiada dodatkowe kwalifikacje do nauczania innych przedmiotów.

Wymagania:
- Kwalifikacje do zajmowania stanowiska logopedy
- Ukończone studia na kierunku logopedia
- Przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami - Karta Nauczyciela i Statutem szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@ruja.edu.pl

76 858 03 12
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "INKI" DANUTY SIEDZIKÓWNY W WĄGRODNIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 8