Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: kamiennogórski, Krzeszów, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Publicznego w Krzeszowie zatrudni nauczyciela - psychologa.
Praca z dziećmi w przedszkolu, współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: psychologia z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie specjalistycznych zajęć z dziećmi
Obserwacje dzieci
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb.
Opracowywanie dokumentacji
Współpraca z rodzicami, nauczycielami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: przedszkole@przed-krze.pl
lub na adres: Przedszkole Publiczne w Krzeszowie, ul. Betlejemska 1A, 58-405 Krzeszów.

Tel. 75 610 62 47
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KRZESZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog