Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: krakowski, Bibice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela logopedę.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacji indywidualnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spbibice.edu.pl

tel. 12 285 88 21 lub 517 556 191
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIBICACH
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda