Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: miechowski, Książ Wielki, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa.

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr psychologii, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wszystkie czynności i zadania w zakresie pełnieni funkcji psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Książu Wielkim
ul.Reja 4
32-210 Książ Wielki
lub
spksiaz@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
spksiaz@op.pl
413838011
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻU WIELKIM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Grupa 4 latków poszukuje nauczyciela współorganizującegoWymagania:zgodne z rozporządzeniem dot. zatrudniania w jednostkach samorządowychZakres obowiązków:przydział czynności dla nauczyciela współorganizującegoWymagane dokumenty apli...
  • Psycholog
    Nowy Targ (Małopolskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa.Wymagania:wykształcenie wyższe mgr psychologii, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:konsultacje z zespołem nauczycieli w celu ujednolicenia wspólnych oddziaływań wobec uczniów; interwencje wyc...
  • Psycholog
    Czernichów (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Samorządowe Przedszkole w Czernichowie od dnia 01.09.2024- zatrudni psychologa na umowę o pracę w wymiarze 9/22.Wymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkolu na stanowisku psychologa. Mile widziane doświadczenie w pracy.Zakres obowi...