Logopeda

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 352 ul. Teligi 3 (Ursynów- metro Imielin) zatrudni logopedę w pełnym wymiarze godzin na dłuższe zastępstwo.
Praca od września 2024r.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe : logopedia oraz przygotowaniem pedagogiczne.
- pracowitość i samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie podczas powierzonych obowiązków,
- nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymywanie pozytywnych relacji w zespole.

Zakres obowiązków:
-diagnozowanie, w tym prowadzenie badań przesiewowych w celu ustalenia stanu mowy oraz poziomu rozwoju językowego dzieci,
- prowadzenie zajęć logopedycznych dla dzieci oraz porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli w zakresie stymulacji rozwoju mowy dzieci i eliminowania jej zaburzeń,
-podejmowanie działań profilaktyczne zapobiegające powstawaniu zaburzeń komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci,
- wykonywanie innych czynności i zajęć wynikających z zadań statutowych przedszkola,
- wykonywanie zajęć i czynności związanych z przygotowaniem się do zajęć, samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: p352@eduwarszawa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 352
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo