Logopeda

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: gdański, Pręgowo, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy logopedy do przedszkola.

Wymagania:
Wykształcenie studia w zakresie logopedii oraz przygotowanie pedagogiczne. Sumienność w wypełnianiu obowiązków, dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań przesiewowych i terapii logopedycznej.
Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu oraz rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole8@op.pl

668 372 539
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE STUMILOWY LAS
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 6