Logopeda

Data publikacji: 2024-05-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zespołu specjalistów w ramach pracy w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju od 1 września 2024 r. Oferta pracy dotyczy 4 h (4/20) zajęć WWR (w godzinach popołudniowych do ustalenia; ilość godzin może zostać zwiększona).

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela logopedy w przedszkolach

Zakres obowiązków:
Realizacja zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@mp40mk.szkolnastrona.pl

32 248 49 21
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 40 IM. MARII KOWNACKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 4