nauczyciel anglista

Data publikacji: 2024-01-09
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: krośnieński, Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska
nauczanie j. angielskiego we wszystkich oddziałach dzieci w wieku przedszkolnym

Wymagania:
ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe/edukacja elementarna oraz certyfikat językowe na poziomie B2

Zakres obowiązków:
opieka, przygotowywanie i prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym,
sporządzanie planów zajęć i prowadzenie ich w sposób atrakcyjny i motywujący dla dzieci,
współpraca z rodzicami uczniów oraz innymi nauczycielami w celu zapewnienia efektywnego procesu edukacji;

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p4@krosnoodrzanskie.pl

68 383 52 47
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel anglista