Nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: ostródzki, Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Poszukujemy na nowy rok szkolny 2024/2025 z Zespole Szkół Rolniczych w Ostródzie - technikum, nauczyciela przedmiotu ogólnokształcącego w zakresie nauczania biologii. Pełny wymiar czasu pracy. Umowa o pracę na czas określony (2 lata z możliwością przekształcenia na czas nieokreślony po 1 roku).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- przygotowanie pedagogiczne (istnieje możliwość uzupełnienia przygotowania pedagogicznego w trakcie roku szkolnego)

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela zgodnie z prawem oświatowym w Technikum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@rolnik.edu.pl

89 646 72 26
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W OSTRÓDZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel biologii