Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: szczycieński, Spychowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
- diagnoza potencjalnych możliwości ucznia;
- analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia;
- działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów;
- współpraca z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych;
- współpraca z nauczycielami i wychowawcami klas; - organizowanie warsztatów mających na celu m.in. rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach;

Wymagania:
wykształcenie wyższe pełne,
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi w przedziale wiekowym 5 - 15 lat,
wsparcie dla Rady Pedagogicznej,
współpraca z rodzicami uczniów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pocztowy - Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej, ul. Mazurska 5, 12-150 Spychowo
mailowy - spspychowo@wp.pl

89 6225081
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII ZIENTARY MALEWSKIEJ W SPYCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6