nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: m. Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel biologii

Wymagania:
ukończone studia kierunkowe
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczyciel biologii

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zst.resman.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
17 7483140
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka angielskiego
    Rzeszów (Podkarpackie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka angielskiegoWymagania:ukończone studia kierunkowe przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, języka angielski biznesowyWymagane dokumenty apl...
  • Psycholog
    Brzozów (Podkarpackie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym z wychowankami i uczniami z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Psycholog
    Jasło (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:psycholog w szkole podstawowejWymagania:mgr z p.p. psychologia