nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-02-05
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tarnogórski, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela chemii w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Nauczanie w dwóch klasach 7 i 8, w wymiarze 2 h tygodniowo w każdej. Nauczyciel prowadzi również zajęcia dodatkowe w wymiarze 1 h tygodniowo.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, co najmniej licencjat. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
1) rzetelna realizacja podstawy programowej
2) ustalenie wymagań edukacyjnych w danej klasie,
3) rzetelne przygotowywanie się do każdych zajęć i prowadzenie ich na najwyższym poziomie merytorycznym, dydaktycznym i metodycznym;
4) informowanie uczniów o postępach w nauce, stosowanie na lekcjach i w sposobie oceniania elementów oceniania kształtującego;
5) dostosowywanie wymagań edukacyjnych do możliwości uczniów
6) współpraca przy WOPFU i IPET
7) rzetelne prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania
8) dbanie o bezpieczeństwo powierzonych jego opiece uczniów;
9) przestrzeganie regulaminu pracy, procedur i zasad BHP

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkopod5@poczta.onet.pl

322852740
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo