Nauczyciel chemii

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: pyrzycki, Mielęcin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
mile widziane dodatkowe kwalifikacje do nauczania biologii i/lub przyrody

Wymagania:
wykształcenie wyższe, kwalifikacje do nauczania chemii wraz z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie chemii w kl. VII-VIII
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W MIELĘCINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel chemii
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel biologii
    Mielęcin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 5
    Opis oferty pracy:mile widziane dodatkowe kwalifikacje z chemii i/lub przyrodyWymagania:studia wyższe, kwalifikacje do nauczania biologii wraz z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczanie biologii w kl. V-VIII
  • Nauczyciel przyrody
    Mielęcin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 2
    Opis oferty pracy:mile widziane dodatkowe kwalifikacje z biologii i/lub chemiiWymagania:studia wyższe, kwalifikacje do nauczania przyrody oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:nauczanie przyrody w klasie IVWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • Psycholog
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym 3-6 lat.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Diagnoza i terapia dzieci w wieku przedszkolnym.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyła...