Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym 3-6 lat.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Diagnoza i terapia dzieci w wieku przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne Nr 9 w Szczecinie, ul. A> Kostki Napierskiego 13 70-783 Szczecin
Poczta e-mail: pp9@miasto.szczecin.pl

tel. 91 4629 288
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog