nauczyciel dzieci przedszkolnych

Data publikacji: 2024-01-09
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: czarnkowsko-trzcianecki, Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Pilnie zatrudnimy nauczyciela dzieci przedszkolnych.
Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok szkolny.

Wymagania:
Wykształcenie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela przedszkola

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 2 "Harmonia" w Krzyżu Wielkopolskim
ul. Zachodnia 15
64-761 Krzyż Wielkopolski
przedszkole@pp.krzyz.pl

telefon kom. 696 456 633 lub stacjonarny 67 2564427
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 HARMONIA W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel dzieci przedszkolnych
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo