nauczyciel EDB

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: opolski, Niemodlin, Opolskie, Polska
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa w klasie 8 SP, I LO, I BR.
Zastępstwo do końca zajęć w roku szkolnym 2023/2024.

Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne do nauczania EDB

Zakres obowiązków:
Łącznie 3 godziny EDB:
w klasie 8SP - 1,
ILO - 1,
IBR - 1.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsniemodlin@wodip.opole.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W NIEMODLINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel EDB
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo