nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-18
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie zatrudni nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa wymiarze 3/18 etatu

Wymagania:
kwalifikacje zgodne z przepisami

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp97@mjo.krakow.pl

12-262-25-15 w.2, sp97@mjo.krakow.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM. JOACHIMA LELEWELA W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Liczba godzin (w tygodniu): 3