Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: iławski, Tuszewo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela edukacji przedszkolnej w oddziale przedszkolnym 5 i 6- latków, działającym przy SP w Tuszewie.

Wymagania:
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Wychowawstwo w grupie przedszkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.tuszewo@gminalubawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W TUSZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji przedszkolnej