nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-02-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej klasa pierwsza od 1 września 2024r.

Wymagania:
Studia pierwszego lub drugiego stopnia

Zakres obowiązków:
Wychowawstwo w klasie pierwszej

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
poczta@sp4koszalin.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ZDOBYWCÓW KOSMOSU W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Chojna (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych zatrudni nauczyciela języka angielskiegoWymagania:Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:obowiązki nauczyciela języka angielskiegoWymagane ...
  • Nauczyciel fizyki
    Kołobrzeg (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela fizyki.Wymagania:Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z młodzieżą, obsługa dziennika elektronicznegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • nauczyciel matematyki
    Kołobrzeg (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela matematykiWymagania:Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z młodzieżą, obsługa dziennika elektronicznegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...