Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: tatrzański, Zakopane, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w kl. I - III

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
realizacja podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@ksp-zakopane.pl

512 681 561
Nazwa placówki: PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ZAKOPANEM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo