Nauczyciel religii

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-08-10
  • Miejsce: chrzanowski, Płaza, Małopolskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel religii do pracy z dziećmi w wieku 6 lat

Wymagania:
Magister z przygotowaniem pedagogicznym, skończone studia na kierunku od odpowiednim do nauczania religii

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć katechezy w grupie dzieci 6 letnich, opieka nad dziećmi w trakcie zajęć, prowadzenie dokumentacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psplaza@chrzanow.pl

32 6131219 lub 606722380
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W PŁAZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel religii
Liczba godzin (w tygodniu): 1