Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krakowski, Skawina, Małopolskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie zatrudni nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców do kl.1a,1b.

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do pełnienia obowiązków nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczna i wychowawcza z uczniami w kl.1a,1b.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
skawina.sp4.sekretariat@wp.pl

122753240
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 32-050 SKAWINA, UL. WYSPIAŃSKIEGO 5
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej