Surdopedagog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: krakowski, Buków, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel surdopedagog - praca z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - słabosłyszące - II etap edukacyjny

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z rozporządzeniem.

Zakres obowiązków:
Indywidualne zajęcia rewalidacyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spbukow@interia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122701069
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OSKARA KOLBERGA W BUKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Jodłownik (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dostosujemy godziny pracy do indywidualnych możliwości psychologaWymagania:Zgodne z wymogami kwalifikacyjnymiZakres obowiązków:Pełnienie obowiązków psychologa w szkoleW razie pytań zapraszamy do kontaktu:183321220
  • Psycholog
    Jodłownik (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dostosujemy godziny pracy do indywidualnych możliwości psychologaWymagania:Zgodnie z wymogami kwalifikacyjnymiZakres obowiązków:Pełnienie obowiązków psychologa w szkoleWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekret...
  • Psycholog
    Zarzyce Wielkie (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowej i w przedszkoluWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa w szkoleZakres obowiązków:Realizacja zadań wynikających ze stanowiska pracy psychologa w szkołachWymagane dokumenty aplikacyjne...