nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: piaseczyński, Mroków, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
zajęcia edukacji wczesnoszkolnej od kl.1

Wymagania:
studia kierunkowe

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zspmrokow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
227561555
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MROKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie, zatrudni wychowawcę świetlicyWymagania:- wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym; - pełne kwalifikacje do nauki przedmiotu; - odpowiedzialność; -...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Święcice (Mazowieckie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Wola (Mazowieckie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 w Warszawie zatrudni nauczyciela świetlicy szkolnej.Wymagania:Odpowiednie do stanowiskaZakres obowiązków:Opieka nad uczniami podczas zajęć świetlicowychWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...