nauczyciel fizjoterapeuta

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: sokólski, Korycin, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
zajęcia rewalidacyjne z dzieckiem 4 letnim

Wymagania:
kwalifikacje wymagane na stanowisku nauczyciela przedszkola + fizjoterapia

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem zgodnie z orzeczeniem o kształceniu specjalnym wydanym z uwagi na niepełnosprawność ruchową

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@przedszkole-korycin.pl

Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE IM.JANA PAWŁA II W KORYCINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizjoterapeuta
Liczba godzin (w tygodniu): 1