Nauczyciel informatyki i teoretycznych przedmiotów zawodowych

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: białostocki, Czarna Białostocka, Podlaskie, Polska
prowadzenie zajęć z informatyki i teoretycznych zajęć zawodowych INF

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie kierunkowe z pp

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z zakresu informatyki i przedmiotów zawodowych teoretycznych INF 02 i INF 03

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
liceum@liceum.net

857101072
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki i teoretycznych przedmiotów zawodowych