Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-02-06
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV.
Twój zakres obowiązków: realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie, prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu, wsparcie uczniów i słuchaczy w dążeniu do osiągnięcia kwalifikacji zawodowych.
Nasze wymagania: wykształcenie kierunkowe, sumienność, rzetelność, empatia, uprawnienia pedagogiczne.
Mile widziane: doświadczenie w zawodzie nauczyciela.
Nazwa placówki: PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS" W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8