nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Krzyki, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor ZSP 21 ul. Kłodzka 40 we Wrocławiu zatrudni nauczyciela fizyki, wakat, pensum 12/18. Umowa od 01.09.2024r.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania fizyki, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp21wroclaw.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 798 69 42
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 21
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kamienna Góra (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca od zaraz na pełny etat.Wymagania:Dyplom ukończenia studiów w zakresie wychowania przedszkolnego.Zakres obowiązków:Praca w grupie 3-4 latków.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:...
  • język polski
    Kłodzko (Dolnośląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla nauczyciela języka polskiego - 5h tygodniowo. Możliwość dopełnienia etatu za zgodą organów prowadzących.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne z odpowiednimi kwalifikacjami.Zakres obowiązków:Nauczanie języka po...
  • nauczyciel matematyki
    Kłodzko (Dolnośląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla nauczyciela matematyki, 12 h tyg.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczyciel matematyki.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola7kosciuszko@o2.plW razie pytań zap...