nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-02-23
Wygasa: 2024-06-24
  • Miejsce: tczewski, Tczew, Pomorskie, Polska
zatrudnienie na stanowisku nauczyciela fizyki w wymiarze 8/18 na czas nieokreślony

Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne do nauczania fizyki

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć fizyki w klasach VII i VIII, inne obowiązki nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Stoczniowców 15a
83-110 Tczew
lub w sekretariacie szkoły

tel.: 585313506, 532088884
e-mail: sekretariat@sp7.tczew.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. STANISŁAWA STASZICA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8