Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: m. Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w Technikum Nr 2 w Legnicy w wymiarze 17/18

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
nauczanie fizyki w technikum w zakresie podstawowym w klasach I-IV

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zse@zse.legnica.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 76 723 34 00
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W LEGNICY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 17
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Dzierżoniów (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Diagnoza i terapia psychologiczna.Wymagania:wyższe studia magisterskie - psychologia oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Diagnoza i terapia psychologiczna, orzecznictwo. Współpraca ze środowiskiem.
  • Pedagog specjalny
    Wrocław-Stare Miasto (Dolnośląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu przy ul. Łąkowej 8 zatrudni pedagoga specjalnego.Wymagania:studia kierunkowe, studia podyplomowe, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rek...
  • Psycholog
    Wabienice (Dolnośląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Stanowisko Psycholog- Szkoła Podstawowa.Wymagania:Ukończone Studia z psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Obowiązki psychologa.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spwabienice@bierutow.pl...