Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: sieradzki, Charłupia Mała, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie od 1 września 2024.
Oferty proszę składać na adres email: spchmala@wp.pl

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań wynikających z obowiązków nauczyciela fizyki.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WOJCIECHA JANCZAKA W CHARŁUPI MAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wola Makowska (Łódzkie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:s_p_wolamakowska@op.plW razie pytań zapraszamy do kontakt...
  • Pedagog specjalny
    Wola Makowska (Łódzkie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Pedagog specjalny - autyzm w tym zespół AspergeraWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskieZakres obowiązków:Zajęcia z dzieckiem klasa VII - Autyzm w tym zespół AspergeraWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:s_p...
  • Psycholog
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na 15/22 etatu psychologa z połączeniem z zajęciami rewalidacji do pełnego etatu.Wymagania:Wykształcenie wyższe lub podyplomowe na kierunku psychologia.Zakres obowiązków:Obowiązki psychologa szkolnego, zajęcia rewalidac...