nauczyciel geografii w szkole podstawowej i liceum

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela geografii do szkoły podstawowej i liceum w wymiarze 0,5 etatu.

Wymagania:
1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem, oraz przygotowanie pedagogiczne,
2) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) innym niż wymienione w pkt 1 i studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie geografii w szkole podstawowej i liceum.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs129@eduwarszawa.pl
lub
Zespół Szkół nr 129
ul. Koncertowa 8
02-787 Warszawa

tel. 22 259 41 51 lub 22 259 41 50
e-mail: zs129@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 129 W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel geografii w szkole podstawowej i liceum