terapeuta Integracji Sensorycznej

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: warszawski zachodni, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
terapeuta SI dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Wymagania:
wykształcenie zgodne do zajmowania stanowiska terapeuty SI

Zakres obowiązków:
praca z dzieckiem z orzeczeniem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.przedszkoledabrowa@edulomianki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
664513930
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W DĄBROWIE
Przedmiot/Stanowisko: terapeuta Integracji Sensorycznej
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel fizyki w szkole podstawowej i liceum
    Wilanów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego u. Wiertnicza 26 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela fizyki do prowadzenia zajęć w Szkole Podstawowej i Liceum w pełnym wymiarze czasu pracy. Gwarantuj...
  • Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
    Wilanów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego u. Wiertnicza 26 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela języka polskiego do Szkoły Podstawowej w pełnym wymiarze czasu pracy. Gwarantujemy dobre warunki z...
  • Nauczyciel muzyki
    Raszyn (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela muzyki w klasach 4 - 8 na pół etatu. Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.Wymagania:Uprawnienia do nauczania mu...