Nauczyciel geografii

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Praca w Szkole Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Krakowie na stanowisku nauczyciela geografii w klasach 5-8. Oferta zawiera:
- 13 godz. geografii;
- 1 godz. zajęć z wychowawcą;
- 1 godz. dyrektorską przeznaczona na koło zainteresowań.
Istnieje możliwość uzupełnienia etatu godzinami na świetlicy/zj. rewalidacyjnymi/ zaj. ZDW/ zajęciami zgodnymi z posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela geografii.
Pozytywne nastawienie i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań :)
Brak przeszkód do nawiązania stosunku pracy.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć o charakterze opiekuńczym i dydaktyczno-wychowawczym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp12.krakow.pl

12 20 20 794
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel geografii