nauczyciel geografii

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: opolski, Gracze, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel geografii w klasach V -VIII szkoły podstawowej.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania w/w przedmiotu

Zakres obowiązków:
Nauczyciel przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
graczeszkoly@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
77/ 4609823
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ W GRACZACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel geografii
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Edukacja dla bezpieczeństwa
    Szczedrzyk (Opolskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Oferta pracy na stanowisku nauczyciela EDB 1/18Wymagania:Studia podyplomowe w zakresie EDBZakres obowiązków:1/18W razie pytań zapraszamy do kontaktu:774655151 info@pspszczedrzyk.ozimek.pl
  • nauczyciel języka angielskiego
    Opole (Opolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego od roku szkolnego 2024/2025. Oferujemy umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Planowany termin zatrudnienia od 01.09.2024r.Wymagania:Wymagane kwalifikacje niezbędne do wykonywa...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Ostrożnica (Opolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnegoW razie pytań zapraszamy do kontaktu:774874192 lub zsp@zspostroznica.pl