nauczyciel historii i teraźniejszości

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: świdnicki, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel w liceum kl. I

Wymagania:
Studia wyższe zgodnie z nauczanym przedmiotem i przygotowanie pedagogiczne lub studia podyplomowe.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania, obowiązki nauczyciela zgodnie z art.6 Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat1@lo3.net.pl

III LO Świdnica tel. 748520111
Nazwa placówki: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ŚWIDNICY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel historii i teraźniejszości
Liczba godzin (w tygodniu): 4