Nauczyciel historii, wos, i hit

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: białostocki, Czarna Białostocka, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel historii, HiT i WOS

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie uprawniające do prowadzenia bloku nauk historycznych

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z historii, wosu i hitu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
liceum@liceum.net

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
857101072
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel historii, wos, i hit
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel matematyki
    Czarna Białostocka (Podlaskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:nauczyciel matematykiWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie zajęć z matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:liceum@liceum.netW razie pytań zapraszamy do...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Czarna Białostocka (Podlaskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauka języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:liceum@liceum.netW razie pytań zapraszamy do k...
  • Psycholog
    Łapy (Podlaskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:zatrudnienie na czas nieokreślony, w wymiarze pełnego etatu tj. 22/22Wymagania:wykształcenie wyższe magisterskie uzyskane na kierunku psychologia - przygotowanie pedagogiczne; - mile widziane dodatkowe kwalifikacjeZakres obowiązków:...