Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: białostocki, Czarna Białostocka, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauka języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
liceum@liceum.net

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
857101072
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Łapy (Podlaskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:zatrudnienie na czas nieokreślony, w wymiarze pełnego etatu tj. 22/22Wymagania:wykształcenie wyższe magisterskie uzyskane na kierunku psychologia - przygotowanie pedagogiczne; - mile widziane dodatkowe kwalifikacjeZakres obowiązków:...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Białystok (Podlaskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Zastępstwo za nauczyciela na rok szkolny 2024/2025 od 1 września 2024 do 31 sierpnia 2025. Pełny etat, praca nauczyciela w grupie przedszkolnej.Wymagania:Kwalifikacje z edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, dodatkowo do prowadzen...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Białystok (Podlaskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Zastępstwo na rok szkolny 2024/2025 od 1 września 2024. do 31.08.2025r. Pełny etat, praca nauczyciela w grupie przedszkolnej.Wymagania:Kwalifikacje z edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, dodatkowo do prowadzenia zajęć z języka a...