nauczyciel historii

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-19
  • Miejsce: oławski, Oława, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie zatrudni nauczyciela historii

Wymagania:
wykształcenia wyższe i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczyciel historii

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV, e-mali: sp2olawa@poczta.fm

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 713132423
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JAKUBA SOBIESKIEGO W OŁAWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel historii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Rosochata (Dolnośląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rosochatej zatrudni od zaraz w niepełnym wymiarze etatu tj. 9/22 na stanowisku nauczyciela psychologa szkolnego.Wymagania:- wykształcenie kierunkowe psychologia i przygotowanie pedagogiczne, - pracowito...
  • Pedagog specjalny
    Wągrodno (Dolnośląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Przyjazna Publiczna Szkoła Podstawowa, to taka, która dba o dobro i rozwój swoich uczniów, nauczycieli i rodziców. Taka szkoła tworzy warunki do kształcenia na wysokim poziomie, wspiera indywidualne talenty i pasje, promuje zdrowy s...
  • Logopeda
    Wągrodno (Dolnośląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Przyjazna Publiczna Szkoła Podstawowa, to taka, która dba o dobro i rozwój swoich uczniów, nauczycieli i rodziców. Taka szkoła tworzy warunki do kształcenia na wysokim poziomie, wspiera indywidualne talenty i pasje, promuje zdrowy s...