Nauczyciel informatyki, informatyki rozszerzonej, algorytmiki

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela informatyki, informatyki rozszerzonej dla uczniów technikum. Zatrudnienie na pełny etat, możliwość łączenia pracy z pracą w innej placówce lub pracą zawodową poza systemem edukacji.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z uczniami zdolnymi, znajomość podstawy programowej przedmiotu informatyka/informatyka rozszerzona w szkole ponadpodstawowej.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z informatyki, przygotowanie uczniów do udziału w Olimpiadzie Informatycznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@tl.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki, informatyki rozszerzonej, algorytmiki