Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pruszkowski, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel informatyki w klasach 4-8

Wymagania:
Uprawnienia do nauczania informatyki w szkole podstawowej (wraz z przygotowaniem pedagogicznym)

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji informatyki w klasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spmichalowice.pl

sekretariat@spmichalowice.pl; (22)7238621
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MICHAŁOWICACH IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki