Nauczyciel języka hiszpańskiego

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pruszkowski, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego w klasach 5-8 - liczba godzin dopasowana do możliwości nauczyciela (nie musi być to cały etat)

Wymagania:
Uprawnienia do nauczania języka hiszpańskiego oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcjo z uczniami w klasach 5-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spmichalowice.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MICHAŁOWICACH IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka hiszpańskiego