nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
8 godzin tygodniowo w klasach IV - VII Szkoły Podstawowej Nr 15 oraz 4 godziny tygodniowo w klasach II VIII LO. Istnieje możliwość zmniejszenia liczby godzin lub ograniczenia do jednej tylko szkoły.

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie (lub podyplomowe) z zakresu informatyki, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z informatyki w podziale na grupy w klasach IV - VII SP oraz klasach II LO.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zso9@miasto.szczecin.pl
lub
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Szczecinie, ul. Andrzeja Małkowskiego 12, 70-306 Szczecin
albo
dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w dni powszednie w godzinach 7.30 - 15.30

Tel. 606485584
E-mail: zso9@miasto.szczecin.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel informatyki