Nauczyciel zawodu na kierunkach medycznych

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: kołobrzeski, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel zawodu na kierunku technik masażysta

Wymagania:
Dyplom magisterski ukończenia Fizjoterapii lub Rehabilitacji, kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczyciel zawodu zajęć teoretycznych i praktycznych na kierunkach medycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@kolobrzeg.powiat.pl

94 35 221 20 wew 10
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W KOŁOBRZEGU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel zawodu na kierunkach medycznych